...
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

STK’lardan Birlik ve Beraberlik Mesajı Devam Ediyor

Ana Sayfa » Haberler » STK’lardan Birlik ve Beraberlik Mesajı Devam Ediyor
21 Temmuz 2016
STK’lardan Birlik ve Beraberlik Mesajı Devam Ediyor

STK’lardan Birlik ve Beraberlik Mesajı Devam Ediyor

A- A+
15 Temmuz gecesi FETÖ terör örgütünün asker kıyafetli teröristleri tarafından Devlete, Millete, Milli İradeye karşı darbe kalkışması esnasında darbecilerin engellenmesi, yakalanması ve gözaltına alınılması konusunda geçmiş olsun dileklerini ve teşekkürlerini ifade etmek üzere Sakarya Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu oluşturan 16 İlçe Ziraat Odası Başkanı Vali Hüseyin Avni Coş’u makamında ziyaret ettiler.
Vali Hüseyin Avni Coş,  İlimizdeki Ziraat Odaları İl Koordinasyonu Kuruluna bu anlamlı ziyaretleri nedeniyle teşekkür ederek; “O gün yaşadığımız vahim hadise, sadece devleti ele geçirme çabası değil, Türkiye’nin içe kapanması, lider ülke değil, uydu bir devlet haline getirilip birtakım küresel güçlerin dışarıdan kumanda edeceği bir yönetime sahip kılınması için yapılan, hain bir eylemdir. Devletimizin, Milletimizin geleceğinin karartılması, Türk Silahlı Kuvvetlerin maddi ve manevi gücünün kırılması için kökü dışarıda bir terörist kalkışmadır. Çok şükür ki, Aziz Milletimiz; buna izin vermemiş, Devlete, Millete, Milli İradeye sahip çıkacağını darbenin her türlüsüne karşı olduğunu, darbeye müsaade etmeyeceğini sokaklara, meydanlara çıkarak, göğsünü siper ederek ortaya koymuştur. Sakarya’lı hemşerilerimize ve Aziz Milletimize şahsınızda teşekkür ederiz. Şehitlerimize rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum’’ dedi.
sakaryavali
İlgili Terimler :

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

Dev teknoloji şirketleri kullanıcılarını dinliyor.

Dev teknoloji şirketleri kullanıcılarını dinliyor. Son günlerde art arda yaşanan skandallarda Silikon Vadisi’nin dev teknoloji

ADASU HES, 41 Milyon Lira Değerinde Enerji Üretti.

ADASU HES, 41 Milyon Lira Değerinde Enerji Üretti. SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş: ‘2013’te hizmete aldığımız

SAÜEAH’ta İlk Böbrek Nakli Gerçekleşti.

SAÜEAH’ta İlk Böbrek Nakli Gerçekleşti. Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde (SAÜEAH) ilk böbrek

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN