...
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

KARASU’da 45 MİLYONLUK TEMEL ATMA TÖRENİ

Ana Sayfa » Haberler » KARASU’da 45 MİLYONLUK TEMEL ATMA TÖRENİ
30 Ağustos 2016
KARASU’da 45 MİLYONLUK TEMEL ATMA TÖRENİ
karasu45milyon
45 MİLYONLUK TEMEL ATMA

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yaklaşık 45milyonluk yatırımla Karasu ve Kocaali İlçeleri için 450 kilometre içme suyu hattı temeli atıldı.

Törende konuşan Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, Karasu İlçemizde içilebilir bir içme suyuna kavuşturmak için bir aradayız. Sadece bu alanda tüm hizmetlerimizde hemşehrilerimizin sorunlarını gidermek için çalışıyoruz. Bu hizmetlerin sağlanmasında çok büyük emek harcayan, daima bizlerin yanında olan ve yol gösteren Sakarya Büyükşehir Belediye başkanımız Zeki Toçoğlu’na sizlerin huzurunda teşekkür ediyorum. İçme suyu hattının karasu ve Kocaali halkımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum dedi.
Tören sonunda ilk kaynağı Sakarya Büyük şehir Belediye başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya AK Parti milletvekili Ayhan sefer Üstün ve Karasu belediye başkanı Mehmet İspiroğlu yaptı.
Törene AK Parti Sakarya Milletvekilleri Ayhan sefer Üstün, Recep Uncuoğlu, Mustafa İsen, Sakarya Büyük şehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Karasu Belediye başkanı Mehmet İspiroğlu, Kocaali Belediye başkanı Ahmet Acar, Karasu Kaymakamı Şafak Gürçam, Kocaali Kaymakamı Ahmet Odabaş, İlçe Belediye Başkanları SASKİ genel Müdürü Rüstem Keleş ve çok sayıda vatandaş katıldı.

İlgili Terimler :

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

Dev teknoloji şirketleri kullanıcılarını dinliyor.

Dev teknoloji şirketleri kullanıcılarını dinliyor. Son günlerde art arda yaşanan skandallarda Silikon Vadisi’nin dev teknoloji

ADASU HES, 41 Milyon Lira Değerinde Enerji Üretti.

ADASU HES, 41 Milyon Lira Değerinde Enerji Üretti. SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş: ‘2013’te hizmete aldığımız

SAÜEAH’ta İlk Böbrek Nakli Gerçekleşti.

SAÜEAH’ta İlk Böbrek Nakli Gerçekleşti. Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde (SAÜEAH) ilk böbrek

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN