...
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

BMC’nin Sakarya’daki Yatırım Kararı

Ana Sayfa » Genel » BMC’nin Sakarya’daki Yatırım Kararı
24 Ekim 2016
BMC’nin Sakarya’daki Yatırım Kararı

BMC’nin Sakarya’daki Yatırım Kararı

BMC Otomotiv Sanayi ve Ticaret AŞ Ankara Bölge Müdürü Öksüz: ‘Planladığımız ürünlerin genelini Karasu’da üreteceğiz. 2 yıl içerisinde taşınıp, Türkiye’nin savunma alanında can damarı olacağımız kanaatindeyiz’

BMC’nin Sakarya’daki Yatırım Kararı

BMC Otomotiv Sanayi ve Ticaret AŞ Ankara Bölge Müdürü Cemal Öksüz, Karasu’da yapmayı planladıkları fabrikaya ilişkin, ‘Planladığımız ürünlerin genelini Karasu’da üreteceğiz.

2 yıl içerisinde taşınıp, Türkiye’nin savunma alanında can damarı olacağımız kanaatindeyiz.’ dedi.

Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, savunma sanayi fabrikasını ilçeye kurmak isteyen BMC Otomotiv Sanayi ve Ticaret AŞ’nin yönetim kurulu yetkilileriyle bir araya geldi.

Karasu Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, Öksüz, Karasu’ya yatırım amaçlı geldiklerini ve bölgenin coğrafi konum itibarıyla önemli bir pozisyonda olduğunu söyledi.

Projeyle ilgili hiçbir olumsuzluğun olmadığına dikkati çeken Öksüz, ‘Planladığımız ürünlerin genelini Karasu’da üreteceğiz. 2 yıl içerisinde taşınıp, Türkiye’nin savunma alanında can damarı olacağımız kanaatindeyiz. Bölgenin yapısı ve Karasu Limanı yatırım kararımız için çok etken oldu. Eminim limanla birlikte birçok yatırım ilçede yerini alacaktır. Bir yere yatırım varsa faydalı olsun isteriz. Karasu’ya, Sakarya’ya Türkiye’ye faydası olsun isteriz.’ ifadesini kullandı.

Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu da Karasu’nun, Türkiye’nin parlayan yıldızı olduğunu ve böylesi bir proje için her zaman hazır olduklarını vurguladı.

Projenin gençlere iş imkanı sağlanması açısından önemli olduğunu belirten İspiroğlu, ‘Geleceğimizin emanetçisi gençlerimiz için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. BMC yatırımı Sakarya’nın yüz akı olacak. Türk savunma sanayisinde can damarımız olan bu yatırımın önemi Türkiye’nin idealleri; milli üretim, milli hedefler doğrultusunda çok önemlidir.’ değerlendirmesinde bulundu.

Kaynak : AA

 

İlgili Terimler :

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

Teknik Servisler Türkiye’deki Beyaz Eşya / Elektronik Teknik Servisleri

Teknik Servisler Türkiye’deki Beyaz Eşya / Elektronik Teknik Servisleri ADANA Samsung Yetkili Teknik ServisiADIYAMAN Samsung Yetkili Teknik ServisiAFYONKARAHİSAR

Sakarya Samsung Yetkili Teknik Servisi Adapazarı Samsung Yetkili Teknik Servisi

Sakarya Samsung Yetkili Teknik Servisi Adapazarı Samsung Yetkili Teknik Servisi Samsung Beyaz Eşya / Elektronik Eşya Yetkili Teknik Servisi Hizmetleri Sakarya

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN