...
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

‘Bisiklet Adası’nda Güzel Başarılar Yaşayacağız’

Ana Sayfa » Haberler » ‘Bisiklet Adası’nda Güzel Başarılar Yaşayacağız’
06 Temmuz 2018
‘Bisiklet Adası’nda Güzel Başarılar Yaşayacağız’

‘Bisiklet Adası’nda Güzel Başarılar Yaşayacağız’ Dünya dağ bisikleti şampiyonu Fabrice Mels:'(Sakarya’da inşası devam eden Bisiklet Adası) Bitmesini sabırsızlıkla bekliyoruz.

Bu pist herkesin yarışmak isteyeceği bir yer’

Dünya dağ bisikleti şampiyonu Belçikalı sporcu Fabrice Mels, 2020 Dünya Dağ Bisikleti Maraton Şampiyonası hazırlıkları kapsamında Sakarya’da yapımı devam eden Bisiklet Adası’nda başarılı sonuçlara imza atacaklarını bildirdi. Sakarya Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, Mels, belediye tarafından Yenikent’te inşa edilen Bisiklet Adası’nı inceledi.

Çalışmalar hakkında bilgi alan Mels, Sakarya’ya ilk defa geldiğini, burada yarışacak olmaktan büyük mutluluk duyacağını belirtti. 2020 Dünya Dağ Bisikleti Maraton Şampiyonası’nın Sakarya’da yapılacağını bildiğini kaydeden Mels, “Fark ettim ki Sakarya’da dağlar, düzlükler, ovalar her şey mevcut. Bunlar Sakarya için çok büyük avantaj. Burada güzel başarılar yaşayacağız.

Takımım Salcano’ya ve kendime çok güveniyorum. Bisiklet Adası’nın bitmesini sabırsızlıkla bekliyoruz.

Bu pist herkesin yarışmak isteyeceği bir yer.” ifadelerini kullandı. Mels, kentte şampiyona için yoğun bir çalışma olduğunu belirterek, “Bu pist benim hayal ettiğimden daha güzel olacağa benziyor. Bu şampiyonanın Sakarya’da yapılıyor olması da çok büyük avantaj çünkü Sakarya’da da Salcano takımı bulunuyor ve orada yarışan arkadaşlar gerçekten çok başarılı. Bu şampiyona onların ilerleyip daha iyi sonuçlar almasına yardımcı olacaktır.” değerlendirmesinde bulundu.

İlgili Terimler :

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

Dev teknoloji şirketleri kullanıcılarını dinliyor.

Dev teknoloji şirketleri kullanıcılarını dinliyor. Son günlerde art arda yaşanan skandallarda Silikon Vadisi’nin dev teknoloji

ADASU HES, 41 Milyon Lira Değerinde Enerji Üretti.

ADASU HES, 41 Milyon Lira Değerinde Enerji Üretti. SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş: ‘2013’te hizmete aldığımız

SAÜEAH’ta İlk Böbrek Nakli Gerçekleşti.

SAÜEAH’ta İlk Böbrek Nakli Gerçekleşti. Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde (SAÜEAH) ilk böbrek

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN