...
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

BMC’nin Sakarya’daki Yatırım Kararı

Ana Sayfa » Genel » BMC’nin Sakarya’daki Yatırım Kararı
24 Ekim 2016

BMC’nin Sakarya’daki Yatırım Kararı

BMC Otomotiv Sanayi ve Ticaret AŞ Ankara Bölge Müdürü Öksüz: ‘Planladığımız ürünlerin genelini Karasu’da üreteceğiz. 2 yıl içerisinde taşınıp, Türkiye’nin savunma alanında can damarı olacağımız kanaatindeyiz’

BMC’nin Sakarya’daki Yatırım Kararı

BMC Otomotiv Sanayi ve Ticaret AŞ Ankara Bölge Müdürü Cemal Öksüz, Karasu’da yapmayı planladıkları fabrikaya ilişkin, ‘Planladığımız ürünlerin genelini Karasu’da üreteceğiz.

2 yıl içerisinde taşınıp, Türkiye’nin savunma alanında can damarı olacağımız kanaatindeyiz.’ dedi.

Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, savunma sanayi fabrikasını ilçeye kurmak isteyen BMC Otomotiv Sanayi ve Ticaret AŞ’nin yönetim kurulu yetkilileriyle bir araya geldi.

Karasu Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, Öksüz, Karasu’ya yatırım amaçlı geldiklerini ve bölgenin coğrafi konum itibarıyla önemli bir pozisyonda olduğunu söyledi.

Projeyle ilgili hiçbir olumsuzluğun olmadığına dikkati çeken Öksüz, ‘Planladığımız ürünlerin genelini Karasu’da üreteceğiz. 2 yıl içerisinde taşınıp, Türkiye’nin savunma alanında can damarı olacağımız kanaatindeyiz. Bölgenin yapısı ve Karasu Limanı yatırım kararımız için çok etken oldu. Eminim limanla birlikte birçok yatırım ilçede yerini alacaktır. Bir yere yatırım varsa faydalı olsun isteriz. Karasu’ya, Sakarya’ya Türkiye’ye faydası olsun isteriz.’ ifadesini kullandı.

Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu da Karasu’nun, Türkiye’nin parlayan yıldızı olduğunu ve böylesi bir proje için her zaman hazır olduklarını vurguladı.

Projenin gençlere iş imkanı sağlanması açısından önemli olduğunu belirten İspiroğlu, ‘Geleceğimizin emanetçisi gençlerimiz için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. BMC yatırımı Sakarya’nın yüz akı olacak. Türk savunma sanayisinde can damarımız olan bu yatırımın önemi Türkiye’nin idealleri; milli üretim, milli hedefler doğrultusunda çok önemlidir.’ değerlendirmesinde bulundu.

Kaynak : AA

 

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

SAKARYA ACİL TELEFONLAR ADAPAZARI ACİL TELEFONLAR

SAKARYA ACİL TELEFONLAR ADAPAZARI ACİL TELEFONLARSakarya ACİL SAĞLIK Yardım 112 Sakarya Polis İmdat 155 Sakarya Jandarma 156 Sakarya

Karasu Alışveriş Rehberinde, Yer Al Müşteri Kazan.

Karasu Alışveriş Rehberinde, Yer Al Müşteri Kazan.Karasu Alışveriş Rehberi Reklam Hizmeti Kampanyası Kocaali Firmaları Adapazarı

Sakarya Emlak ilanları Karasu Satılık daire ilanları Adapazarı Emlak ilanları

Sakarya Emlak ilanları Karasu Satılık daire ilanları Adapazarı Emlak ilanlarıSakarya Emlak ilanları Karasu Emlak ilanları Karasu Satılık daire ilanları Karasu